ADV7127JRZ240
ADV7127JRZ240 Analog Devices Inc.
ADV7127.pdf
Виробник: Analog Devices Inc.
Description: IC DAC VIDEO 240MHZ 3.3/5 28SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 28-SOIC
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 2168 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC DAC VIDEO 240MHZ 3.3/5 28SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Supplier Device Package: 28-SOIC, DigiKey Programmable: Not Verified.