AE20M-230
AE20M-230 MOFLASH SIGNALLING
AE20M-EN.pdf
Виробник: MOFLASH SIGNALLING
Category: Sound Signalling Devices
Description: Signaller: sound; buzzer; 230VAC; 90dB; AE20M; IP55; black; Ø43x33mm
Type of signaller: sound
Signalling method: buzzer
Supply voltage: 230V AC
Sound level: 90dB
IP rating: IP55
Operating temperature: -20...60°C
Colour: black
Current consumption: 10mA
Body dimensions: Ø43x33mm
Manufacturer series: AE20M
на замовлення 210 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOFLASH SIGNALLING - AE20M-230 - Summer, Piezo, Dauerton, Impulston, 90dB, 2.9kHz, 230V AC, 10mA, IP55, 43mm Tiefe außen, tariffCode: 85318040, Resonanzfrequenz: 2.9kHz, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Versorgungsspannung, V AC: 230VAC, Töne: Dauerton, Impulston, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Stromverbrauch: 10mA, Außentiefe: 43mm, euEccn: NLR, IP- / NEMA-Schutzart: IP55, Produktpalette: AE20M Series, productTraceability: No, Schalldruckpegel (SPL): 90dB, Versorgungsspannung, V DC: -, Betriebstemperatur, max.: 60°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AE20M-230 AE20M-230 Виробник : MOFLASH SIGNALLING 1288857.pdf Description: MOFLASH SIGNALLING - AE20M-230 - Summer, Piezo, Dauerton, Impulston, 90dB, 2.9kHz, 230V AC, 10mA, IP55, 43mm Tiefe außen
tariffCode: 85318040
Resonanzfrequenz: 2.9kHz
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Versorgungsspannung, V AC: 230VAC
Töne: Dauerton, Impulston
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Stromverbrauch: 10mA
Außentiefe: 43mm
euEccn: NLR
IP- / NEMA-Schutzart: IP55
Produktpalette: AE20M Series
productTraceability: No
Schalldruckpegel (SPL): 90dB
Versorgungsspannung, V DC: -
Betriebstemperatur, max.: 60°C