Продукція > KYOCERA AVX > AEA12133R3M450R
AEA12133R3M450R
AEA12133R3M450R KYOCERA AVX
kyocera-avx-aea-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 450V POLAR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 21 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 60 mA @ 100 kHz
на замовлення 1500 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM 450V POLAR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm), Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 21 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 60 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEA12133R3M450R AEA12133R3M450R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-aea-series.pdf Description: CAP ALUM 450V POLAR
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 450 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
AEA12133R3M450R AEA12133R3M450R Виробник : KYOCERA AVX kyocera_avx_7-25-2023_aea_series-3180486.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 450V 3.3uF 1213 20%