Продукція > KYOCERA AVX > AEA12134R7M450R
AEA12134R7M450R
AEA12134R7M450R KYOCERA AVX
kyocera-avx-aea-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 450V POLAR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 23.45 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 67 mA @ 100 kHz
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 450V POLAR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm), Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 23.45 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 67 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEA12134R7M450R AEA12134R7M450R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-aea-series.pdf Description: CAP ALUM 450V POLAR
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 450 V
на замовлення 474 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
AEA12134R7M450R AEA12134R7M450R Виробник : KYOCERA AVX kyocera_avx_7-25-2023_aea_series-3180486.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 450V 4.7uF 1213 20%
Мінімальне замовлення: 5
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 4.7uF; 450VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 4.7µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø12.5x13.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: AEA
Operating current: 67mA
Height: 13.5mm
Diameter: 12.5mm