Продукція > KYOCERA AVX > AEA1216100M450R
AEA1216100M450R
AEA1216100M450R KYOCERA AVX
kyocera-avx-aea-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 450V POLAR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 39.2 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 112 mA @ 100 kHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 450V POLAR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm), Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 39.2 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 112 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEA1216100M450R AEA1216100M450R Виробник : KYOCERA AVX kyocera_avx_7-25-2023_aea_series-3180486.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 450V 10uF 1216 20%
на замовлення 638 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
AEA1216100M450R AEA1216100M450R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-aea-series.pdf Description: CAP ALUM 450V POLAR
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 450 V