Продукція > KYOCERA AVX > AEA1616222M025R
AEA1616222M025R
AEA1616222M025R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 25V 2200uF 1616 20%
на замовлення 408 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 2200uF; 25VDC; Ø16x16.5mm; ±20%; AEA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø16x16.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Height: 16.5mm, Diameter: 16mm, ESR value: 35mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 1.8A, Service life: 5000h, Manufacturer series: AEA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 2200uF; 25VDC; Ø16x16.5mm; ±20%; AEA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø16x16.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Height: 16.5mm
Diameter: 16mm
ESR value: 35mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 1.8A