Продукція > KYOCERA AVX > AEA1616471M050R
AEA1616471M050R
AEA1616471M050R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50V 470pF 1616 20%
на замовлення 93 шт:
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 470uF; 50VDC; Ø16x16.5mm; ±20%; 5000h, Manufacturer series: AEA, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 470µF, Diameter: 16mm, Body dimensions: Ø16x16.5mm, Height: 16.5mm, ESR value: 73mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 1.61A, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Type of capacitor: electrolytic.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 470uF; 50VDC; Ø16x16.5mm; ±20%; 5000h
Manufacturer series: AEA
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 470µF
Diameter: 16mm
Body dimensions: Ø16x16.5mm
Height: 16.5mm
ESR value: 73mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 1.61A
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%