AEAT-6600-T16
AEAT-6600-T16
AV02-2792EN
Код товару: 75819
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Активні компоненти > Датчики
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Output Type: Quadrature (Incremental)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: SMD (SMT) Tab
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V
Encoder Type: Magnetic
Detent: No
Actuator Type: External Magnet, Not Included
Built in Switch: No
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 333 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Кількість Ціна
AEAT-6600-T16 AEAT-6600-T16 Виробник : BROADCOM AV02-2792EN Description: BROADCOM - AEAT-6600-T16 - Programmierbarer, magnetischer Winkelencoder, 10 Bit bis 16 Bit, 3.3V / 5V, TSSOP-16
tariffCode: 90318020
IC-Funktion: Programmierbarer, magnetischer Winkelencoder
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
MSL: -
usEccn: EAR99
IC-Bauform: TSSOP
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Versorgungsspannung, min.: 4.5V
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Anzahl der Pins: 16Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Versorgungsspannung, max.: 5.5V
Betriebstemperatur, max.: 125°C