Продукція > KYOCERA AVX > AEF0608470M025R
AEF0608470M025R
AEF0608470M025R Kyocera AVX
kyocera-avx-aef-series.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 25V 47uF 6000Hrs 20% ESR=750mOhms
на замовлення 7671 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALUMINUM V-CHIP STD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 750mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 6000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 82.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 165 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEF0608470M025R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-aef-series.pdf Description: ALUMINUM V-CHIP STD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 750mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 6000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 82.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 165 mA @ 100 kHz