Продукція > KYOCERA AVX > AEF0810221M010R
AEF0810221M010R
AEF0810221M010R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 10V 220uF 2000Hours ESR=360mOhms 20%
на замовлення 1317 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук