Продукція > KYOCERA AVX > AEF0810330M063R
AEF0810330M063R
AEF0810330M063R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 63V 33uF 6000Hrs 20% ESR=1.36Ohms
на замовлення 1377 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук