Продукція > KYOCERA AVX > AEF08104R7M250R
AEF08104R7M250R
AEF08104R7M250R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 250V 4.7uF 2000Hours ESR=30Ohms 20%
на замовлення 1028 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук