AEF08124R7M400R
AEF08124R7M400R KYOCERA AVX Components
kyocera-avx-aef-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 400V 20% (8 X 12.5mm) SMD 26 Ohm 100mA 6000h 105°C Automotive T/R
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 4.7uF; 400VDC; Ø8x12.5mm; ±20%; AEF, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 4.7µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø8x12.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: AEF, Operating current: 0.1A, Height: 12.5mm, Diameter: 8mm, ESR value: 26000mΩ, Roll diameter max.: 380mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEF08124R7M400R AEF08124R7M400R Виробник : KYOCERA AVX Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 400V 4.7uF 2000Hours ESR=26Ohms 20%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
AEF08124R7M400R AEF08124R7M400R Виробник : KYOCERA AVX Components kyocera-avx-aef-series.pdf Cap Aluminum Lytic 4.7uF 400V 20% (8 X 12.5mm) SMD 26 Ohm 100mA 6000h 105°C Automotive T/R
товару немає в наявності
AEF08124R7M400R AEF08124R7M400R Виробник : KYOCERA AVX AEF.pdf Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 4.7uF; 400VDC; Ø8x12.5mm; ±20%; AEF
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 4.7µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø8x12.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: AEF
Operating current: 0.1A
Height: 12.5mm
Diameter: 8mm
ESR value: 26000mΩ
Roll diameter max.: 380mm