Продукція > KYOCERA AVX > AEF1010221M035R
AEF1010221M035R
AEF1010221M035R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 35V 220uF 2000Hours ESR=230mOhms 20%
на замовлення 241 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 220uF; 35VDC; Ø10x10.5mm; ±20%; AEF, Type of capacitor: electrolytic, Height: 10.5mm, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 35V DC, Operating current: 0.8A, Mounting: SMD, ESR value: 230mΩ, Manufacturer series: AEF, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø10x10.5mm, Roll diameter max.: 380mm, Operating temperature: -55...105°C, Diameter: 10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEF1010221M035R AEF1010221M035R Виробник : KYOCERA AVX AEF.pdf Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 220uF; 35VDC; Ø10x10.5mm; ±20%; AEF
Type of capacitor: electrolytic
Height: 10.5mm
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 35V DC
Operating current: 0.8A
Mounting: SMD
ESR value: 230mΩ
Manufacturer series: AEF
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø10x10.5mm
Roll diameter max.: 380mm
Operating temperature: -55...105°C
Diameter: 10mm