Продукція > KYOCERA AVX > AEF1010470M080R
AEF1010470M080R
AEF1010470M080R KYOCERA AVX
kyocera-avx-aef-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 80V POLAR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.4Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 6000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ Low Frequency: 245 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 490 mA @ 100 kHz
на замовлення 4400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 550
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 80V POLAR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.4Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 6000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ Low Frequency: 245 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 490 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEF1010470M080R AEF1010470M080R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-aef-series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 80V 47uF 6000Hrs 20% ESR=1.4Ohms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
AEF1010470M080R AEF1010470M080R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-aef-series.pdf Description: CAP ALUM 80V POLAR
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 80 V
Мінімальне замовлення: 5
AEF1010470M080R AEF1010470M080R Виробник : KYOCERA AVX AEF.pdf Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 47uF; 80VDC; Ø10x10.5mm; ±20%; AEF