Продукція > KYOCERA AVX > AEF1013330M160R
AEF1013330M160R
AEF1013330M160R KYOCERA AVX
kyocera_avx_aef_series-2933561.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 160V 33uF 2000Hours ESR=9Ohms 20%
на замовлення 1406 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 33uF; 160VDC; Ø10x13.5mm; ±20%; AEF, Manufacturer series: AEF, Mounting: SMD, Operating temperature: -40...105°C, Capacitance: 33µF, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x13.5mm, Height: 13.5mm, Operating current: 0.34A, Roll diameter max.: 380mm, ESR value: 9Ω, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 160V DC, Type of capacitor: electrolytic.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEF1013330M160R AEF1013330M160R Виробник : KYOCERA AVX AEF.pdf Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 33uF; 160VDC; Ø10x13.5mm; ±20%; AEF
Manufacturer series: AEF
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...105°C
Capacitance: 33µF
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x13.5mm
Height: 13.5mm
Operating current: 0.34A
Roll diameter max.: 380mm
ESR value:
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 160V DC