Продукція > KYOCERA AVX > AEF1016470M160R
AEF1016470M160R
AEF1016470M160R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 160V 47uF 2000Hours ESR=8Ohms 20%
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук