Продукція > KYOCERA AVX > AEH0608220M050R
AEH0608220M050R
AEH0608220M050R KYOCERA AVX
kyocera-avx-AEH-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 22uF; 50VDC; Ø6.3x8mm; ±20%; 1000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 1000h
Operating temperature: -55...125°C
Diameter: 6.3mm
Body dimensions: Ø6.3x8mm
Height: 8mm
Operating current: 83mA
Roll diameter max.: 380mm
Manufacturer series: AEH
на замовлення 1954 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 22uF; 50VDC; Ø6.3x8mm; ±20%; 1000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 1000h, Operating temperature: -55...125°C, Diameter: 6.3mm, Body dimensions: Ø6.3x8mm, Height: 8mm, Operating current: 83mA, Roll diameter max.: 380mm, Manufacturer series: AEH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEH0608220M050R AEH0608220M050R Виробник : Kyocera AVX kyocera-avx-aeh-series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50V 22uF 0608 20%