Продукція > KYOCERA AVX > AEH0810101M016R
AEH0810101M016R
AEH0810101M016R KYOCERA AVX
kyocera-avx-aeh-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 88 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 220 mA @ 100 kHz
на замовлення 210 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 88 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 220 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEH0810101M016R AEH0810101M016R Виробник : KYOCERA AVX kyocera_avx_aeh_series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 16V 100uF 0810 20%
на замовлення 2180 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
AEH0810101M016R AEH0810101M016R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-aeh-series.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 16 V