Продукція > KYOCERA AVX > AEH1010221M025R
AEH1010221M025R
AEH1010221M025R KYOCERA AVX
kyocera-avx-aeh-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 148 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 296 mA @ 100 kHz
на замовлення 1650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 550
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 148 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 296 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEH1010221M025R AEH1010221M025R Виробник : KYOCERA AVX kyocera_avx_aeh_series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 25V 220uF 1010 20%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 220uF; 25VDC; Ø10x10.5mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Height: 10.5mm
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 25V DC
Operating current: 296mA
Mounting: SMD
Manufacturer series: AEH
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø10x10.5mm
Roll diameter max.: 380mm
Operating temperature: -55...125°C
Diameter: 10mm
Service life: 2000h
на замовлення 563 шт:
Мінімальне замовлення: 8
AEH1010221M025R AEH1010221M025R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-aeh-series.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V