Продукція > KYOCERA AVX > AEH1010470M080R
AEH1010470M080R
AEH1010470M080R KYOCERA AVX
kyocera-avx-aeh-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 47UF 20% 80V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ Low Frequency: 98 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 245 mA @ 100 kHz
на замовлення 2200 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM 47UF 20% 80V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ Low Frequency: 98 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 245 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEH1010470M080R AEH1010470M080R Виробник : KYOCERA AVX kyocera_avx_aeh_series-2934890.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 80V 47uF 1010 20%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
AEH1010470M080R AEH1010470M080R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-aeh-series.pdf Description: CAP ALUM 47UF 20% 80V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 80 V