Продукція > KYOCERA AVX > AEH10104R7M250R
AEH10104R7M250R
AEH10104R7M250R KYOCERA AVX
kyocera-avx-aeh-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 250V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 250 V
Ripple Current @ Low Frequency: 38.94 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 59 mA @ 100 kHz
на замовлення 1650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 550
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 250V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 250 V, Ripple Current @ Low Frequency: 38.94 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 59 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEH10104R7M250R AEH10104R7M250R Виробник : KYOCERA AVX kyocera_avx_aeh_series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 250 4.7uF 1010 M
на замовлення 245 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
AEH10104R7M250R AEH10104R7M250R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-aeh-series.pdf Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 250V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 250 V