Продукція > KYOCERA AVX > AEH1216331M050R
AEH1216331M050R
AEH1216331M050R KYOCERA AVX
kyocera-avx-aeh-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 350 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 700 mA @ 100 kHz
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm), Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 350 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 700 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEH1216331M050R AEH1216331M050R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-aeh-series.pdf Description: CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 156 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
AEH1216331M050R AEH1216331M050R Виробник : Kyocera AVX kyocera_avx_aeh_series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50V 330uF 1216 20%
на замовлення 269 шт:
Мінімальне замовлення: 4
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 330uF; 50VDC; Ø12.5x16mm; ±20%; 3000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: Ø12.5x16mm
Tolerance: ±20%
Service life: 3000h
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: AEH
Height: 16mm
Diameter: 12.5mm
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 0.7A