Продукція > KYOCERA AVX > AEH1216471M035R
AEH1216471M035R
AEH1216471M035R Kyocera AVX
kyocera_avx_aeh_series.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD Aluminum Electrolytic 470uF, 20%, 35VDC
на замовлення 331 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 470uF; 35VDC; Ø12.5x16mm; ±20%; 5000h, Manufacturer series: AEH, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 470µF, Diameter: 12.5mm, Body dimensions: Ø12.5x16mm, Height: 16mm, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 0.9A, Operating voltage: 35V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Type of capacitor: electrolytic.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 470uF; 35VDC; Ø12.5x16mm; ±20%; 5000h
Manufacturer series: AEH
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 470µF
Diameter: 12.5mm
Body dimensions: Ø12.5x16mm
Height: 16mm
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 0.9A
Operating voltage: 35V DC
Tolerance: ±20%