Продукція > KYOCERA AVX > AEK08136R8M400R
AEK08136R8M400R
AEK08136R8M400R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 400V 6.8uF 2000Hours ESR=22Ohms 20%
на замовлення 356 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 6.8uF; 400VDC; Ø8x13.5mm; ±20%; AEK, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 6.8µF, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø8x13.5mm, Mounting: SMD, Manufacturer series: AEK, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 8mm, Height: 13.5mm, Operating voltage: 400V DC, Operating current: 108mA, Roll diameter max.: 380mm, ESR value: 22Ω.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEK08136R8M400R AEK08136R8M400R Виробник : KYOCERA AVX AEK.pdf Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 6.8uF; 400VDC; Ø8x13.5mm; ±20%; AEK
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 6.8µF
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø8x13.5mm
Mounting: SMD
Manufacturer series: AEK
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 8mm
Height: 13.5mm
Operating voltage: 400V DC
Operating current: 108mA
Roll diameter max.: 380mm
ESR value: 22Ω