Продукція > KYOCERA AVX > AEK1010330M100R
AEK1010330M100R
AEK1010330M100R KYOCERA AVX
kyocera-avx-aek-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 100V 33uF 2000Hours ESR=1.6Ohms 20%
на замовлення 1182 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100V POLAR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 100 V, Ripple Current @ Low Frequency: 280 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 560 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEK1010330M100R AEK1010330M100R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-aek-series.pdf Description: CAP ALUM 100V POLAR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 100 V
Ripple Current @ Low Frequency: 280 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 560 mA @ 100 kHz