AES400-CA
AES400-CA Altran Magnetics, LLC
AES400%20Spec%20Sheet%20Ver%20B.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: DC CONTACTOR 400A 12-24VDC COIL
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Stud, Wire Leads
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 400 A
Switching Voltage: 1000VDC - Max
Must Release Voltage: 11 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC CONTACTOR 400A 12-24VDC COIL, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Stud, Wire Leads, Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 400 A, Switching Voltage: 1000VDC - Max, Must Release Voltage: 11 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AES400-CA AES400-CA Виробник : Altran Magnetics AES400_DataSheet_11_Dec_2023.pdf Contactors - Electromechanical DC Contactor,400A, 24VDC Coil, Aux Contact