AES600-MA
AES600-MA Altran Magnetics, LLC
AES600_DataSheet_31-Oct-2024-1.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: DC CONTACTOR 600A 12-24VDC COIL
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12 ~ 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Stud
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 600 A
Switching Voltage: 1000VDC - Max
Must Release Voltage: 5 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: DC CONTACTOR 600A 12-24VDC COIL, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 12 ~ 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Stud, Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 600 A, Switching Voltage: 1000VDC - Max, Must Release Voltage: 5 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC.
Інші пропозиції AES600-MA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AES600-MA AES600-MA Виробник : Altran Magnetics AES600_DataSheet_31_Oct_2024_1.pdf Contactors - Electromechanical DC Contactor 600A, 12-24VDC Coil, Aux Contact