AEV20E-BP
AEV20E-BP Altran Magnetics, LLC
AEV20E_DataSheet_26May2024.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: DC CONTACTOR 20A 12VDC COIL
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pins
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 750VDC - Max
Must Release Voltage: 0.8 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
на замовлення 238 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC CONTACTOR 20A 12VDC COIL, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pins, Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 750VDC - Max, Must Release Voltage: 0.8 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC.
Інші пропозиції AEV20E-BP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEV20E-BP AEV20E-BP Виробник : Altran Magnetics AEV20E_DataSheet_26May2024.pdf Contactors - Electromechanical DC Contactor, 20A, 12VDC Coil, PCB Terminals