Продукція > KYOCERA AVX > AEVB1010221M035R
AEVB1010221M035R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 220uF; 35VDC; Ø10x10.5mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Height: 10.5mm
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 35V DC
Operating current: 0.5A
Mounting: SMD
ESR value: 110mΩ
Manufacturer series: AEVB
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø10x10.5mm
Operating temperature: -55...125°C
Diameter: 10mm
Service life: 2000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 220uF; 35VDC; Ø10x10.5mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Height: 10.5mm, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 35V DC, Operating current: 0.5A, Mounting: SMD, ESR value: 110mΩ, Manufacturer series: AEVB, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø10x10.5mm, Operating temperature: -55...125°C, Diameter: 10mm, Service life: 2000h.