AEVC-20-5-I-P
AEVC-20-5-I-P Festo Corporation
188131
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Features: ISO Standardized
Operating Pressure: 21.8 ~ 145 PSI (1.5 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 0.197" (5.00mm)
Construction: Compact Cylinder
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHORT-STROKE CYLINDER, Packaging: Bulk, Part Status: Active, Features: ISO Standardized, Operating Pressure: 21.8 ~ 145 PSI (1.5 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 0.197" (5.00mm), Connection Method: M5, Operation: Single Acting, Construction: Compact Cylinder.
Інші пропозиції AEVC-20-5-I-P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEVC-20-5-I-P AEVC-20-5-I-P Виробник : FESTO DKI3WebDataSheet.asp?part=188131 Description: FESTO - AEVC-20-5-I-P - ZYLINDER EINFACHWIRKEND 20MM 10BAR 5MM