AEVE250-B
AEVE250-B Altran Magnetics, LLC
AEVE250_DataSheet_01-Jul-2024.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: DC CONTACTOR 250A 12VDC COIL
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Stud, Connector
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 250 A
Switching Voltage: 1000VDC - Max
Must Release Voltage: 0.5 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC CONTACTOR 250A 12VDC COIL, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Stud, Connector, Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 250 A, Switching Voltage: 1000VDC - Max, Must Release Voltage: 0.5 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC.