AEVT350-CA
AEVT350-CA Altran Magnetics, LLC
AEVT350_DataSheet_23-Mar-2023-1.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: AEVT350 SERIES 350A DC CONTACTOR
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Stud, Connector
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 350 A
Switching Voltage: 1.8kVDC - Max
Must Release Voltage: 9 VDC
Must Operate Voltage: 19 VDC
Part Status: Active
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: AEVT350 SERIES 350A DC CONTACTOR, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Stud, Connector, Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 350 A, Switching Voltage: 1.8kVDC - Max, Must Release Voltage: 9 VDC, Must Operate Voltage: 19 VDC, Part Status: Active.
Інші пропозиції AEVT350-CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEVT350-CA AEVT350-CA Виробник : Altran Magnetics AEVT350_DataSheet_23_Mar_2023_1.pdf Contactors - Electromechanical DC Contactor, 350A, 24VDC Coil, Aux Contact