AF1206F1.60TM
AF1206F1.60TM AEM Components
AEM-AF1206.pdf
Виробник: AEM Components
Description: AIRMATRIX FUSE, 65VDC, 1.6A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Concave
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.043" H (3.20mm x 1.60mm x 1.08mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus, TUV
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 1.6 A
Voltage Rating - DC: 65 V
Melting I²t: 0.52
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEM - AF1206F1.60TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1.6 A, Flink, 65 VDC, 1206 [Metrisch: 3216], tariffCode: 85361090, Schaltvermögen DC-Strom: 50A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 65VDC, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 1206 [Metrisch: 3216], Schaltvermögen AC-Strom: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 1.6A, Produktpalette: AirMatrix AF Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AF1206F1.60TM AF1206F1.60TM Виробник : AEM 3200537.pdf Description: AEM - AF1206F1.60TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1.6 A, Flink, 65 VDC, 1206 [Metrisch: 3216]
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 65VDC
Auslöseverhalten: Flink
Bauform - Sicherung: 1206 [Metrisch: 3216]
Schaltvermögen AC-Strom: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 1.6A
Produktpalette: AirMatrix AF Series
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
на замовлення 37 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
AF1206F1.60TM AF1206F1.60TM Виробник : AEM Components AEM-AF1206.pdf Description: AIRMATRIX FUSE, 65VDC, 1.6A
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus, TUV
Current Rating (Amps): 1.6 A
Voltage Rating - DC: 65 V
Melting I²t: 0.52
Мінімальне замовлення: 4
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 65VDC
Auslöseverhalten: Flink
Schaltvermögen AC-Strom: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 1.6A