Продукція > AEM > AF1206F15.0TM
AF1206F15.0TM
AF1206F15.0TM AEM
AEM-AF1206.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - AF1206F15.0TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 15 A, Flink, 32 V, 1206 [Metrisch: 3216], AirMatrix AF Series
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 32V
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 15A
SVHC: To Be Advised
на замовлення 6140 шт:
Написати відгук
Description: AEM - AF1206F15.0TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 15 A, Flink, 32 V, 1206 [Metrisch: 3216], AirMatrix AF Series, tariffCode: 85361090, Schaltvermögen DC-Strom: 50A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 32V, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 1206 [Metrisch: 3216], Schaltvermögen AC-Strom: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 15A, Produktpalette: AirMatrix AF Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AF1206F15.0TM AF1206F15.0TM Виробник : AEM AEM-AF1206.pdf Description: AEM - AF1206F15.0TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 15 A, Flink, 32 V, 1206 [Metrisch: 3216], AirMatrix AF Series
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 32V
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 15A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
AF1206F15.0TM AF1206F15.0TM Виробник : AEM Components AEM-AF1206.pdf Description: AIRMATRIX FUSE, 32VDC, 15A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Concave
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.043" H (3.20mm x 1.60mm x 1.08mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus, TUV
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 15 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 24.5
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus, TUV
Current Rating (Amps): 15 A
Voltage Rating - DC: 32 V