AF1206F2.50TM
AF1206F2.50TM AEM Components
AEM-AF1206.pdf
Виробник: AEM Components
Description: AIRMATRIX FUSE, 65VDC, 2.5A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Concave
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.043" H (3.20mm x 1.60mm x 1.08mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus, TUV
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 2.5 A
Voltage Rating - DC: 65 V
Melting I²t: 1.1
Написати відгук
Description: AIRMATRIX FUSE, 65VDC, 2.5A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Concave, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.043" H (3.20mm x 1.60mm x 1.08mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cURus, TUV, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 2.5 A, Voltage Rating - DC: 65 V, Melting I²t: 1.1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AF1206F2.50TM AF1206F2.50TM Виробник : AEM Components AEM-AF1206.pdf Description: AIRMATRIX FUSE, 65VDC, 2.5A
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus, TUV
Current Rating (Amps): 2.5 A
Voltage Rating - DC: 65 V