AF2-0.75V125TM
AF2-0.75V125TM AEM Components
Виробник: AEM Components
Description: AIRMATRIX FUSE, 125VDC, 250VAC,
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2410 (6125 Metric)
Size / Dimension: 0.240" L x 0.098" W x 0.085" H (6.10mm x 2.49mm x 2.16mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A AC, 50A DC
Current Rating (Amps): 750 mA
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V
Melting I²t: 0.23
на замовлення 1982 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AIRMATRIX FUSE, 125VDC, 250VAC,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2410 (6125 Metric), Size / Dimension: 0.240" L x 0.098" W x 0.085" H (6.10mm x 2.49mm x 2.16mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A AC, 50A DC, Current Rating (Amps): 750 mA, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 125 V, Melting I²t: 0.23.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AF2-0.75V125TM Виробник : AEM Inc. Fuse Chip Fast Acting 0.75A 250V SMD Solder Pad 2410 Fiberglass T/R CQC/UL
Кількість Ціна
AF2-0.75V125TM AF2-0.75V125TM Виробник : AEM Components Description: AIRMATRIX FUSE, 125VDC, 250VAC,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: UL
Current Rating (Amps): 750 mA
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V