AF2-1.00V125TM
AF2-1.00V125TM AEM Components
AF2RevMay2019.pdf
Виробник: AEM Components
Description: AIRMATRIX FUSE, 125VDC, 250VAC,
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2410 (6125 Metric)
Size / Dimension: 0.240" L x 0.098" W x 0.085" H (6.10mm x 2.49mm x 2.16mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CE, CQC, cURus, PSE, TUV, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A
Current Rating (Amps): 1 A
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V
Melting I²t: 0.59
на замовлення 1942 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEM - AF2-1.00V125TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1 A, Flink, 250 VAC, 125 VDC, 2410 [Metrisch 6125], tariffCode: 85361090, Schaltvermögen DC-Strom: 50A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: 250VAC, Nennspannung, V DC: 125VDC, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 2410 [Metrisch 6125], Schaltvermögen AC-Strom: 100A, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 1A, Produktpalette: AirMatrix AF2 Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції AF2-1.00V125TM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AF2-1.00V125TM AF2-1.00V125TM Виробник : AEM 3200536.pdf Description: AEM - AF2-1.00V125TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1 A, Flink, 250 VAC, 125 VDC, 2410 [Metrisch 6125]
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 250VAC
Nennspannung, V DC: 125VDC
Auslöseverhalten: Flink
Bauform - Sicherung: 2410 [Metrisch 6125]
Schaltvermögen AC-Strom: 100A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 1A
Produktpalette: AirMatrix AF2 Series
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
товару немає в наявності
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 250VAC
Nennspannung, V DC: 125VDC
Auslöseverhalten: Flink
Schaltvermögen AC-Strom: 100A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 1A
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
товару немає в наявності
AF2-1.00V125TM AF2-1.00V125TM Виробник : AEM Components AF2RevMay2019.pdf Description: AIRMATRIX FUSE, 125VDC, 250VAC,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Current Rating (Amps): 1 A
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V