AF2-1.25V125TM AEM Components
AF2RevMay2019.pdf
Виробник: AEM Components
Description: AIRMATRIX FUSE, 125VDC, 250VAC,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2410 (6125 Metric)
Size / Dimension: 0.240" L x 0.098" W x 0.085" H (6.10mm x 2.49mm x 2.16mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CE, cURus, PSE, TUV, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V
Melting I²t: 0.96
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: AIRMATRIX FUSE, 125VDC, 250VAC,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2410 (6125 Metric), Size / Dimension: 0.240" L x 0.098" W x 0.085" H (6.10mm x 2.49mm x 2.16mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: CE, cURus, PSE, TUV, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A, Current Rating (Amps): 1.25 A, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 125 V, Melting I²t: 0.96.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AF2-1.25V125TM Виробник : AEM Components AF2RevMay2019.pdf Description: AIRMATRIX FUSE, 125VDC, 250VAC,
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V