Продукція > AEM > AF2-12.0V065TM
AF2-12.0V065TM
AF2-12.0V065TM AEM
Виробник: AEM
Description: AEM - AF2-12.0V065TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 12 A, Flink, 65 V, 65 V, 2410 [Metrisch 6125]
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 65V
Nennspannung, V DC: 65V
Auslöseverhalten: Flink
Bauform - Sicherung: 2410 [Metrisch 6125]
Schaltvermögen AC-Strom: 50A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 12A
Produktpalette: AirMatrix AF2 Series
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1240 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEM - AF2-12.0V065TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 12 A, Flink, 65 V, 65 V, 2410 [Metrisch 6125], tariffCode: 85361090, Schaltvermögen DC-Strom: 50A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: 65V, Nennspannung, V DC: 65V, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 2410 [Metrisch 6125], Schaltvermögen AC-Strom: 50A, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 12A, Produktpalette: AirMatrix AF2 Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AF2-12.0V065TM AF2-12.0V065TM Виробник : AEM Description: AEM - AF2-12.0V065TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 12 A, Flink, 65 V, 65 V, 2410 [Metrisch 6125]
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 65V
Nennspannung, V DC: 65V
Auslöseverhalten: Flink
Schaltvermögen AC-Strom: 50A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 12A
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
AF2-12.0V065TM Виробник : AEM Components Description: AIRMATRIX FUSE, 65VDC, 65VAC, 12
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2410 (6125 Metric)
Size / Dimension: 0.240" L x 0.098" W x 0.085" H (6.10mm x 2.49mm x 2.16mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 12 A
Voltage Rating - AC: 65 V
Voltage Rating - DC: 65 V
Melting I²t: 49.2
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: UL
Current Rating (Amps): 12 A
Voltage Rating - AC: 65 V
Voltage Rating - DC: 65 V