Продукція > AEM > AF2-2.00V125TM
AF2-2.00V125TM
AF2-2.00V125TM AEM
3200536.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - AF2-2.00V125TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 2 A, Flink, 250 V, 125 V, 2410 [Metrisch 6125]
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 250V
Nennspannung, V DC: 125V
Auslöseverhalten: Flink
Bauform - Sicherung: 2410 [Metrisch 6125]
Schaltvermögen AC-Strom: 100A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 2A
Produktpalette: AirMatrix AF2 Series
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1174 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEM - AF2-2.00V125TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 2 A, Flink, 250 V, 125 V, 2410 [Metrisch 6125], tariffCode: 85361090, Schaltvermögen DC-Strom: 50A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: 250V, Nennspannung, V DC: 125V, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 2410 [Metrisch 6125], Schaltvermögen AC-Strom: 100A, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 2A, Produktpalette: AirMatrix AF2 Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AF2-2.00V125TM AF2-2.00V125TM Виробник : AEM 3200536.pdf Description: AEM - AF2-2.00V125TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 2 A, Flink, 250 V, 125 V, 2410 [Metrisch 6125]
tariffCode: 85361090
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 250V
Nennspannung, V DC: 125V
Auslöseverhalten: Flink
Schaltvermögen AC-Strom: 100A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 2A
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
AF2-2.00V125TM AF2-2.00V125TM Виробник : AEM Components AF2RevMay2019.pdf Description: AIRMATRIX FUSE, 125VDC, 250VAC,
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2410 (6125 Metric)
Size / Dimension: 0.240" L x 0.098" W x 0.085" H (6.10mm x 2.49mm x 2.16mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CE, CQC, cURus, PSE, TUV, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A
Current Rating (Amps): 2 A
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V
Melting I²t: 2.75
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Current Rating (Amps): 2 A
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V