AF2-8.00V125TM
AF2-8.00V125TM AEM Components
AF2RevMay2019.pdf
Виробник: AEM Components
Description: AIRMATRIX FUSE, 125VDC, 125VAC,
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2410 (6125 Metric)
Size / Dimension: 0.240" L x 0.098" W x 0.085" H (6.10mm x 2.49mm x 2.16mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CE, cURus, PSE, TUV, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 8 A
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 125 V
Melting I²t: 20.3
на замовлення 1707 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AIRMATRIX FUSE, 125VDC, 125VAC,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2410 (6125 Metric), Size / Dimension: 0.240" L x 0.098" W x 0.085" H (6.10mm x 2.49mm x 2.16mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: CE, cURus, PSE, TUV, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 8 A, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 125 V, Melting I²t: 20.3.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AF2-8.00V125TM Виробник : AEM Inc. AF2RevMay2019.pdf Fuse Chip Fast Acting 8A 125V SMD Solder Pad 2410 Fiberglass T/R
Кількість Ціна
AF2-8.00V125TM AF2-8.00V125TM Виробник : AEM Components AF2RevMay2019.pdf Description: AIRMATRIX FUSE, 125VDC, 125VAC,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Current Rating (Amps): 8 A
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 125 V