AF4012H20A0T
AF4012H20A0T AEM Components
Airmatrix_surface_mount_fuse_AF101.Rev.Dec.2023.pdf
Виробник: AEM Components
Description: AIRMATRIX FUSE, 75VDC, 20A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, Square End Block
Size / Dimension: 0.398" L x 0.130" W x 0.130" H (10.10mm x 3.30mm x 3.30mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Slow Blow
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1kA
Current Rating (Amps): 20 A
Voltage Rating - DC: 75 V
Melting I²t: 240.0
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AIRMATRIX FUSE, 75VDC, 20A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Square End Block, Size / Dimension: 0.398" L x 0.130" W x 0.130" H (10.10mm x 3.30mm x 3.30mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Slow Blow, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1kA, Current Rating (Amps): 20 A, Voltage Rating - DC: 75 V, Melting I²t: 240.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AF4012H20A0T AF4012H20A0T Виробник : AEM Components Airmatrix_surface_mount_fuse_AF101.Rev.Dec.2023.pdf Description: AIRMATRIX FUSE, 75VDC, 20A
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Slow Blow
Current Rating (Amps): 20 A
Voltage Rating - DC: 75 V