AF500-151505
AF500-151505 Same Sky (Formerly CUI Devices)
af200.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: THERM PAD 15MMX15MM 1 SHT=378PC
Packaging: Sheet
Color: White
Material: Non-Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 15.00mm x 15.00mm
Thermal Conductivity: 3.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Part Status: Active
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 15MMX15MM 1 SHT=378PC, Packaging: Sheet, Color: White, Material: Non-Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 15.00mm x 15.00mm, Thermal Conductivity: 3.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AF500-151505 AF500-151505 Виробник : CUI Devices af500-1776536.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, AF500, non-silicone- based, 15x15x0.5 mm