AF500-404005
AF500-404005 CUI Devices
af500.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: THERM PAD 40MMX40MM 1 SHEET=50PC
Packaging: Sheet
Color: White
Material: Non-Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity: 3.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 40MMX40MM 1 SHEET=50PC, Packaging: Sheet, Color: White, Material: Non-Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 40.00mm x 40.00mm, Thermal Conductivity: 3.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Інші пропозиції AF500-404005
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AF500-404005 AF500-404005 Виробник : CUI Devices af500-1776536.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, AF500, non-silicone- based, 40x40x0.5 mm