AGN210A12
AGN210A12 Panasonic Electric Works
477
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Approval Agency: BSI, cURus
Load - Max Switching: 125VA, 110W
на замовлення 1205 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - AGN210A12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 1 A, GN Series, Oberflächenmontage, Bistabile Einzelspule, tariffCode: 85364110, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Bistabile Einzelspule, Kontaktmaterial: Silber-Palladium, Kontaktstrom: 1A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.44kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Produktpalette: GN Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AGN210A12 AGN210A12 Виробник : Panasonic Industrial Devices Panasonic_GN_Datasheet.pdf Low Signal Relays - PCB 2 Form C 1 Form A 30VDC SMD 12V
на замовлення 234 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
AGN210A12 AGN210A12 Виробник : PANASONIC mech_eng_gn.pdf?f_cd=302242 Description: PANASONIC - AGN210A12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 1 A, GN Series, Oberflächenmontage, Bistabile Einzelspule
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Bistabile Einzelspule
Kontaktmaterial: Silber-Palladium
Kontaktstrom: 1A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.44kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Produktpalette: GN Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC