Продукція > NAIS > AGN210A24
AGN210A24 NAIS
477
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис AGN210A24 NAIS
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24VDC, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 5 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms.
Інші пропозиції AGN210A24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AGN210A24 AGN210A24 Виробник : Panasonic Electric Works 477 Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24VDC
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 5 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
товару немає в наявності
AGN210A24 AGN210A24 Виробник : Panasonic Industrial Devices 477 Low Signal Relays - PCB 2 Form C 1 Form A 30VDC SMD 24V