AGQ210A12
AGQ210A12 Panasonic Electric Works
AGQ_%28GQ%29_Relays.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
на замовлення 207 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AGQ210A12 AGQ210A12 Виробник : Panasonic mechenggq.pdf Signal Relay 12VDC 2A DPDT( (10.6mm 8.4mm 5.4mm)) SMD
на замовлення 1400 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
AGQ210A12 Виробник : NAIS AGQ_%28GQ%29_Relays.pdf 07+
товару немає в наявності
AGQ210A12 AGQ210A12 Виробник : Panasonic Industrial Devices AGQ_%28GQ%29_Relays.pdf Low Signal Relays - PCB 2 Form C, 12VDC 30VDC SMD 12V