AGQ210A24
AGQ210A24 Panasonic
mechenggq.pdf
Виробник: Panasonic
Signal Relay 24VDC 2A DPDT( (10.6mm 8.4mm 5.4mm)) SMD
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24VDC, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 5 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms.
Інші пропозиції AGQ210A24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AGQ210A24 Виробник : NAIS AGQ_(GQ)_Relays.pdf 07+
на замовлення 20000 шт:
AGQ210A24 AGQ210A24 Виробник : Panasonic mechenggq.pdf Signal Relay 24VDC 2A DPDT( (10.6mm 8.4mm 5.4mm)) SMD
товару немає в наявності
AGQ210A24 AGQ210A24 Виробник : Panasonic Electric Works AGQ_(GQ)_Relays.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24VDC
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 5 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
товару немає в наявності
AGQ210A24 AGQ210A24 Виробник : Panasonic Industrial Devices AGQ_(GQ)_Relays.pdf Low Signal Relays - PCB 2 Form C, 24VDC 30VDC SMD 24V