AGQ210S12
AGQ210S12 PANASONIC
mech_eng_gq.pdf?f_cd=302252
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - AGQ210S12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 2 A, GQ Series, Oberflächenmontage, Bistabile Einzelspule
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: L-förmig gebogen
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Bistabile Einzelspule
Kontaktmaterial: Silber-Palladium
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 2A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.44kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Produktpalette: GQ Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: To Be Advised
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - AGQ210S12 - Signalrelais, 12 VDC, DPDT, 2 A, GQ Series, Oberflächenmontage, Bistabile Einzelspule, tariffCode: 85364110, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: L-förmig gebogen, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Bistabile Einzelspule, Kontaktmaterial: Silber-Palladium, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 2A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.44kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Produktpalette: GQ Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції AGQ210S12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AGQ210S12 Виробник : NAIS mech_eng_gq.pdf 07+
на замовлення 20000 шт:
AGQ210S12 AGQ210S12 Виробник : Panasonic mechenggq.pdf Signal Relay 12VDC 2A DPDT( (10.6mm 7.2mm 5.4mm)) SMD
товару немає в наявності
AGQ210S12 AGQ210S12 Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_gq.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 12V
товару немає в наявності
AGQ210S12 AGQ210S12 Виробник : Panasonic Industrial Devices mech_eng_gq.pdf Low Signal Relays - PCB 2 Form C, 12VDC 30VDC SMD S Type 12V